Prihlásenie

NORDBYGG 2014 - Veľtrh stavebníctva

1.-4.4.2014, Štokholm, Švédsko

Na štokholmskom výstavisku sa od 1. do 4. apríla 2014 uskutoční najväčší škandinávsky veľtrh v odbore stavebníctva "NORDBYGG 2014". Tento významný veľtrh má dlhoročnú tradíciu a pravidelne sa na ňom zúčastňuje okolo 800 vystavovateľov z viac ako 30 krajín.


Odborný stavebný veľtrh je určený predovšetkým pre dodávateľov produktov a služieb v oblasti stavebného priemyslu. Medzi zastúpenými odbormi sú kategórie produktov ako napr. stavebný materiál (betón, oceľ, drevené komponenty a pod.), pevné stavebné časti (okná, izolácie), zariadenie a vybavenie interiérov (podlahy, schody, dvere), povrchová úprava (omietky, farby), stavebné komponenty, ručné stavebné nástroje a náradie, stavebné stroje a zariadenia, vykurovanie a sanita, ventilácia, chladenie, klimatizácia a regulačné zariadenia.

Medzi návštevníkmi sú predovšetkým profesionálni nákupcovia rôznych stavebných firiem, architekti, projektanti, obchodníci s nehnuteľnosťami a prevádzkovatelia nehnuteľností, konštruktéri, poradcovia, atď.

Ústrednou témou bude otázka udržateľného stavebného rastu a rozvoja miest energeticky úsporných projektov bývania a inteligentných riešení. Počas veľtrhu sa uskutoční rad seminárov, prednášok a prezentačných akcií.

Ide o jednu z vhodných príležitostí pre uplatnenie výrobkov slovenských firiem na švédskom či škandinávskom trhu v odbore stavebníctva, modernizácie bytového fondu atď.

Od januára 2014 bude otvorená REGISTRÁCIA ONLINE na adrese www.nordbygg.se, kde je možné už teraz nájsť podrobnejšie informácie.

 

Iniciatíva Enterprise Europe Network je spolufinancovaná Európskou komisiou prostredníctvom Rámcového programu na podporu konkurencieschopnosti firiem a MSP (COSME) 2014-2020.