Prihlásenie

Kooperačné podujatie MODDOM 2014 zamerané na nábytok, bytové doplnky

16.10.2014, Bratislava, Expo Incheba

Slovak Business Agency v spolupráci s partnermi siete Enterprise Europe Network
Si Vás dovoľujú pozvať na
 
Kooperačné podujatie MODDOM 2014
pre spoločnosti, pôsobiace v drevárskom a nábytkárskom priemysle

16. októbra 2014, Incheba Expo, Bratislava


Hľadáte nového obchodného alebo technologického partnera? Pomôžeme Vám! Veľtrh Nábytok a bývanie sa stal významným miestom na prezentáciu nábytku a bytových doplnkov slovenských i zahraničných výrobcov a predajcov. Odborná verejnosť mala možnosť získať nové poznatky a konfrontovať ich so skutočnosťou premietnutou vo vystavovaných exponátoch. Práve konfrontácia a porovnávanie domáceho a zahraničného nábytku pomáha našim výrobcom úspešne sa umiestniť so svojou produkciou na zahraničných trhoch.

Sektorové zameranie:
1 BYTOVÝ NÁBYTOK ( Nábytok do obývacích izieb, Nábytok do kuchýň,  spální, jedální,  Predsieňový, kúpeľňový , Sedací, čalúnený,  detský a mládežnícky nábytok do pracovní)
2 NEBYTOVÝ NÁBYTOK (Kancelársky nábytok,  Nábytok do hotelov,  Nábytok do zdravotných a rehabilitačných zariadení,  Školský nábytok)
3 OSTATNÝ NÁBYTOK (Rustikálny nábytok,  Repliky štýlového nábytku,  Nábytok na spoločenské účely (biliardové, šachové stoly),  Záhradný, chalupový  a kempingový nábytok,  Ratanový nábytok)
4 MATERIÁLY ( Aglomerované materiály,  Nábytkové kovanie,  Nábytkové sklo,  Molitany)
5 BYTOVÁ ARCHITEKTÚRA, DIZAJN

Program
13.00 - 13.15 Registrácia
13.15 - 16.00 Individuálne stretnutia
16.00 Ukončenie podujatia
Účasť:
Ak máte záujem zúčastniť sa na podujatí, je potrebné vyplniť registračný formulár, ktorý je  na webovej stránke : www.een.sk/furniture2014.  Organizátor zabezpečí vstup na veľtrh a katalóg vystavovateľov. Doobeda si môžu účastníci pozrieť veľtrh a poobede sa uskutočnia polhodinové stretnutia v uzavretej spoločnosti.

Termín registrácie: 10. októbra 2014

Kontakt: Oľga Némethová, tel.: 02/50 24 45 13,e-mail: nemethova@sbagency.sk

Iniciatíva Enterprise Europe Network je spolufinancovaná Európskou komisiou prostredníctvom Rámcového programu na podporu konkurencieschopnosti firiem a MSP (COSME) 2014-2020.