Prihlásenie

Pozvánka na konferenciu: „Budúce technológie a moderné služby pre novovznikajúcu kvalitu života“

8.5.2014, Stuttgart, Nemecko

Ministerstvo financií a ekonomiky Baden-Württemberg a Steinbeis-Europa-Zentrum si Vás dovoľujú pozvať na podujatie 6. Cluster Forum na tému:

„Budúce technológie a moderné služby pre novovznikajúcu kvalitu života“

Konferencia sa uskutoční dňa 8.mája 2014 v čase od 9:30 do 16:30 v Stuttgarte v „Haus der Wirtschaft“

 

 „Zelená ekonomika“ a „Inteligentná mobilita“ v nových výrobkoch a službách, hlavne prostredníctvom kľúčových technológií (mikrosystémy, biotechnológia, fotonika, nové materiály) sú témy, ktoré sú relevantné pre všetky klastrové iniciatívy. Účastníkmi budú aktéri komunity klastrov z Baden-Württembergu, národní a medzinárodní aktéri klastrových politík a odborníci na klastre. Medzinárodní kľúčoví spíkri nás oboznámia s technológiami, ktoré v krátkej budúcnosti budú schopné zlepšiť kvalitu života. Odborníci na klastre odprezentujú, aké príležitosti a benefity ponúkajú nové technológie.

 

Popoludní počas workshopu sa účastníci dozvedia o novej stratégii klastrov alebo o príležitostiach ich financovania. Počas celého dňa budú k dispozícii technológie, ktoré sú v tejto oblasti už v súčasnosti aktuálne. 

 

Registrácia je možná do pondelka, 5. mája 2014. Viac informácií nájdete: TU

Pokiaľ Vás toto podujatie oslovilo, budeme radi, ak sa konferencie zúčastníte!

Iniciatíva Enterprise Europe Network je spolufinancovaná Európskou komisiou prostredníctvom Rámcového programu na podporu konkurencieschopnosti firiem a MSP (COSME) 2014-2020.