Prihlásenie

Kooperačné podujatie zamerané na inovatívne technológie Focus on Intelligent Factories

3.7.2014, Albstadt, Nemecko

Obchodná a priemyselná komora Reutlingen v Nemecku v spolupráci s partnermi siete Enterprise Europe Network organizuje 3. júla kooperačné podujatie so zameraním na témy, ktoré sa týkajú podpory technologického partnerstva medzi regionálnymi a medzinárodnými spoločnosťami v regióne Neckar-Alb vo výrobnom odvetví. Účastníci majú možnosť zúčastniť sa na dopredu naplánovaných stretnutiach s potenciálnymi partnermi a prezentovať svoje technológie v krátkych prezentáciách.

 

Program

9:00-14:15 Individuálne stretnutia

14:30 Prezentácia "3d printing"

15:30 Krátke prezentácie

16:30 Zhromaždenie sa

Kooperačné podujatie sa koná v rámci inovačných dní v regióne Neckar-Alb, ktoré sú jedným z hlavných projektov regiónu Neckar-Alb od roku 2008 v nadväznosti na množstvo firiem vo výrobnom odvetví, ako aj výskumno-vývojových centier. Tento rok ponúka deväť akcií v dňoch 3.-9. júla. Patrí medzi ne 3D tlač, rozpoznávanie obrazu, riadiace systémy pre náhodný výber a upravené povrchy medzi ostatnými. 

Kooperačné podujatie je zamerané na celý sektor výroby:

- výrobné systémy

- výrobné plánovanie a riadiace systémy

- strojné a rastlinné inžinierstvo

- inovačné materiály

- stroje

- robotika a systémy na spracovanie obrazu

V prípade záujmu zúčastniť sa na podujatí je potrebné vyplniť registračný formulár, ktorý nájdete TU

Termín registrácie: 10. jún 2014


Iniciatíva Enterprise Europe Network je spolufinancovaná Európskou komisiou prostredníctvom Rámcového programu na podporu konkurencieschopnosti firiem a MSP (COSME) 2014-2020.