Prihlásenie

Kooperačné podujatie zamerané na udržateľné stavebné technológie

1.-2.7.2014, Stuttgart, Nemecko

Matchmaking Event on Consense, International Trade Fair and Congress for Sustainable Building, Investment, Operations and Maintenance in Stuttgart 

Kooperačné podujatie je organizované spoločnosťou Handwerk International Baden-Württemberg v spolupráci s Enterprise Europe Network. Consense sa ako prvý nemecký veľtrh zaoberá všetkými aspektmi udržateľnej výstavby budov. Veľké množstvo vystavovateľov a návštevníkov súvisí s tým, že spolu s veľtrhom sa koná i medzinárodný kongres. Okrem výstavy a kongresu budú mať vystavovatelia, návštevníci a účastníci kongresu možnosť zúčastniť sa na vopred naplánovaných 30-minútových selektívnych stretnutiach. 

Témy veľtrhu: stavebné materiály, konštrukčné a stavebné prvky, strechy, steny a fasády, montované stavby, stavebné technológie a automatizácie, osvetľovacie systémy, kanalizácie, obnoviteľné zdroje energie, interiérové kovania, služby v oblasti architektúry, plánovanie, projektové riadenie, facility manažment, IT a software, realitné poradenstvo, financovanie nehnuteľností, investície, spravovanie nehnuteľností.

Priemyselné odvetvia:
Stavebná technológia
Energetika
Životné prostredie a ochrana životného prostredia 

Termín ukončenia registrácie: 20. jún 2014
Zúčastnenie sa na kooperačnom podujatí je zadarmo.
Viac informácií o kooperačnom podujatí a registrácii nájdete TU

 

Iniciatíva Enterprise Europe Network je spolufinancovaná Európskou komisiou prostredníctvom Rámcového programu na podporu konkurencieschopnosti firiem a MSP (COSME) 2014-2020.