Prihlásenie

MATCH4INDUSTRY - priemyselný a technologický veľtrh v Turecku

25.-26.9.2014, IZMIT (KOCAELI) TURECKO

Enterprise Europe Network v spolupráci s Východomarmarským biznis centrom, TOSB priemyselným parkom, Priemyselnou komorou provincie Kocaeli a Podnikateľskou komorou Luxemburského Veľkovojvodstva Vás srdečne pozývajú na 3. kooperačné podujatie, ktoré sa uskutoční v rámci priemyselného a technologického veľtrhu SANTEK 2014 a bude zamerané na budovanie podnikateľských kontaktov. Jeho cieľom je zabezpečiť účastníkom rozvoj dobrých podnikateľských vzťahov s potencionálnymi partnermi a to prostredníctvom bilaterálnych stretnutí, ktoré budú prebiehať priamo na tomto podujatí. Ďalej poskytuje možnosť prezentovať svoje služby a riešenia, objaviť perfektné príležitosti pre štart budovania podnikateľských kontaktov, diskutovat a porovnať posledné vývojové trendy v priemysle, rozšíriť svoju sieť aktivít, vytvoriť pevné spojenectvá s medzinárodnými spoločnosťami a pokryť nové trhy cez Turecko.

PARTICIPAČNÝ POPLATOK : 80 EUR (zahŕňa business stretnutia, asistenciu pred, počas a po podujatí, miestnu prepravu na miesta stretnutia, turecko-anglicko a anglicko-turecký preklad, obedy, občerstvenia a uvítaciu večeru)  + nutnosť zadováženia si vlastnej LETENKY alebo inej formy dopravy na miesto konania. 
PRÍSPEVOK MINISTERSTVA FINANCIÍ TURECKA: 2 noci pre Vašu delegáciu v 5 hviezdičkovom hoteli zdarma.
Sektory :
Zásobovanie v automobilovom priemysle
Kovy a stroje
Plasty a produkty z gumy
Pneumatiky
Chemické produkty (automobilové farby a krycie materiály, produkty pre starostlivosť o vozidlá)
Stavebníctvo a stavebné materiály
Energetika
Životné prostredie
Elektronika
Informačné a komunikačné technológie
Podpora podnikania žien
POZOR DÔLEŽITÉ : Deadline pre prihlásenie : 15.september 2014
Pre viac informácií navštívte stránku podujatia TU a zaregistrujte sa v systéme pre vytvorenie plánu stretnutí s partnermi o ktorých máte záujem TU

KONTAKT :

Východomarmarské biznis centrum ABIGEM

Tel: +902623230856
Yelda KANPARA - ykanpara@abigemdm.com.tr
Seda AYDIN - saydin@abigemdm.com.tr

Iniciatíva Enterprise Europe Network je spolufinancovaná Európskou komisiou prostredníctvom Rámcového programu na podporu konkurencieschopnosti firiem a MSP (COSME) 2014-2020.