Prihlásenie

Kooperačné podujatie Multilateral company mission on workplace innovations zamerané na energetiku, spracovateľský priemysel, zdravotníctvo a služby

29.-30.9.2014, Sofia, Bulharsko

Celoeurópska iniciatíva Enterprise Europe Network Vás pozýva na mnohostranné kooperačné podujatie v Sofii pre firmy zaoberajúce sa vývojom, implementáciou a adaptáciou inovácií na pracoviskách. Podujatie bude súčasťou medzinárodnej konferencie „Workplace Innovation Policy“, ktorá sa bude konať 29. septembra 2014 pod záštitou „European Workplace Innovation Network“. Na konferencii a kooperačnom podujatí sa môžu zúčastniť spoločnosti zo všetkých členských a kandidátskych krajín EÚ.

Účelom tohto podujatia je poskytnutie príležitosti na vytvorenie spolupráce pre spoločnosti zaoberajúce sa výrobou, energetikou, spracovateľským priemyslom a zdravotníctvom so zameraním na inovácie na pracovisku.

Pod inováciou na pracovisku rozumieme zmeny v organizačnej štruktúre, pracovnom prostredí, v oblasti riadenia ľudských zdrojov, internom rozhodovaní a vo vzťahoch s klientmi a dodávateľmi, ktoré zvyšujú motiváciu zamestnancov a pracovné podmienky, produktivitu, výkonnosť organizácie a schopnosť pre inovácie.

Podujatie bude zahŕňať krátke prezentácie zúčastnených spoločností, rovnako ako face-to-face stretnutia na podporu a výmenu inovatívnych postupov na pracovisku. Celkový počet zúčastnených firiem je obmedzený počtom 40.

Účasť na kooperačnom podujatí a konferencii je zdarma. Termín on-line registrácie: 22. september 2014

Spoločnosti, ktoré sa zaregistrujú na konferenciu aj kooperačné podujatie, majú nárok na náhradu hotelových nákladov na jednu noc (organizátormi vybrané hotely - viď. registrácia). Organizátori pošlú vybraným kandidátom potvrdenie e-mailom.

Viac informácií o podujatí a programe podujatia nájdete TU.

Ďalšie informácie Vám poskytne: Júlia Mičúneková, micunekova@sbagency.sk, +421 2 502 44 513

 

 

Iniciatíva Enterprise Europe Network je spolufinancovaná Európskou komisiou prostredníctvom Rámcového programu na podporu konkurencieschopnosti firiem a MSP (COSME) 2014-2020.