Prihlásenie

Start-up súťaž pre mladých podnikateľov !! - zaregistrujte svoj nápad do súťaže !!

5.9.2014, Slovenská republika

Máte zaujímavé nápady a chcete podnikať? V spolupráci s partnermi projektu PROFIS a European Union Knowledge Economy Pass n.o. pre Vás INOVA NOVA, n.o. pripravila národné kolo medzinárodnej súťaže Vašich podnikateľských nápadov.

Sútaž je realizovaná v rámci projektu PROFIS implementovaného v rámcii programu South East Europe, ktorý sa zameriava na rozvoj nových kapacít a možností podnikania v regióne juhovýchodnej Európy s cieľom uľahčiť rizikové financovanie inovačných projektov typu „spin-off“ alebo „start-up“.

Ak máte nápady a chceli by ste rozbehnúť svoje vlastné podnikanie táto súťaž je tu práve pre Vás! Stačí ak sa zaregistrujte sa na nižšie uvedenom linku!! 

V rámci tejto súťaže sme realizovali a budeme realizovať semináre, ktoré Vám pomôžu Váš nápad posunúť do praxe. Pre zúčastnené start-upy máme pripravené odmeny v celkovej hodnote 1500 eur!

Do súťaže sa môže zapojiť každý, kto má reálny záujem realizovať svoj nápad v praxi. Vyhodnotenie národného kola prebehne začiatkom septembra 2014. Najlepšie 3 start-up nápady/tímy postúpia do medzinárodného kola, ktoré sa uskutoční v priebehu mesiacov október/november 2014 v Budapešti, kde budú môcť nájsť reálneho investora pre svoj start-up nápad. Našou snahou je pomôcť s rozbehom Vášho podnikania a zabezpečiť pre Vám prostriedky pre jeho rozbehnutie.

Registrácia Vašich nápadov je otvorená do piatku 5. septembra 2014 do 13:00, viac informácií a link na registráciu do súťaže nájdete na nižšie uvedenom linku.

Viac informácií: http://inovanova.sk/?akt=16

Iniciatíva Enterprise Europe Network je spolufinancovaná Európskou komisiou prostredníctvom Rámcového programu na podporu konkurencieschopnosti firiem a MSP (COSME) 2014-2020.