Prihlásenie

Kooperačné podujatie "Business Speed Dating" zamerané na stavebný sektor

10.11.2014, Linz, Rakúsko

Business Speed Dating je kooperačné podujatie organizované v rámci siete Enterprise Europe Network a je určené pre inovatívne spoločnosti v stavebnom sektore. Bude sa konať 10. novembra 2014 od 9.00-14.30 hod. v Palais Kaufmännischer Verein.

B2B stretnutia

K dispozícii budú tri časové úseky pre tri rôzne krajiny – Nemecko, Česká republika, Slovenská republika. Počet účastníkov je obmedzený na 15 za každú krajinu. Firmy z týchto krajín by sa mali zaregistrovať priamo cez spoluorganizátorov, ale takisto je možnosť registrácie zaslaním emailu na: een@wkooe.at.

Na takomto druhu B2B stretnutí sa účastníci stretávajú postupne a dvojice podnikateľov sú náhodné. V rámci 3-minútových stretnutí majú účastníci príležitosť nadviazania nových obchodných kontaktov. Ide o veľmi jednoduchý a rýchly spôsob hľadania nových partnerov. Po skončení každého časového úseku majú účastníci možnosť dlhšej komunikácie so zaujímavými vyhliadkami na budúcu spoluprácu.  

Kooperačné podujatie je zdarma, bez účastníckych poplatkov. Termín registrácie: 7. november 2014. Viac informácií o podujatí TUÚčastníci budú mať takisto možnosť navštíviť „Export Day“ zahrňujúci „Exporter’s Night“.

V prípade Vášho záujmu, kontaktujte: Júlia Mičúneková, micunekova@sbagency.sk, +421 2 502 44 513, www.sbagency.sk

Iniciatíva Enterprise Europe Network je spolufinancovaná Európskou komisiou prostredníctvom Rámcového programu na podporu konkurencieschopnosti firiem a MSP (COSME) 2014-2020.