Prihlásenie

Kooperačné podujatie Go Green to Environment 2015 – G2E2015 zamerané na energetickú efektívnosť, obnoviteľné zdroje energie, nakladanie s odpadmi, recykláciu, čistenie odpadových vôd, environmentálne technológie a podnikanie žien

13.3.2015, Sofia, Bulharsko

Enterprise Europe Network v spolupráci s Bulharskou priemyselnou asociáciou, Via Expo a Inter Expo centrom Vás pozývajú na kooperačné podujatie Go Green to Environment 2015 zamerané na energetickú efektívnosť, obnoviteľné zdroje energie, nakladanie s odpadmi, recykláciu, čistenie odpadových vôd, environmentálne technológie a služby a podnikanie žien. Podujatie sa koná 13. marca v bulharskej Sofii (Inter Expo & Congress Centre) počas viacerých výstav:

Účastnícky poplatok: zdarma

Jazyk podujatia: anglický

Účastníci, ktorým bude pridelený zoznam stretnutí a nezúčastnia sa podujatia, musia uhradiť pokutu vo výške 100€ bez DPH.

Termín registrácie: 28. február 2015!

On-line registrácia a viac informácií nájdete TU.

V prípade, že máte záujem zúčastniť sa na kooperačnom podujatí, kontaktujte: Júlia Mičúneková, micunekova@sbagency.sk, +421 2 502 44 513

 

Iniciatíva Enterprise Europe Network je spolufinancovaná Európskou komisiou prostredníctvom Rámcového programu na podporu konkurencieschopnosti firiem a MSP (COSME) 2014-2020.