Prihlásenie

Mission for Growth to Taiwan

3.-5.6.2015, Taipei, Tajvan

Malé a stredné podniky a zástupcovia podnikateľských združení sa môžu uchádzať o účasť na misii do Taipei, ktorá sa bude konať 3.-5. júna 2015 v rámci významného veľtrhu informačných a komunikačných technológií COMPUTEX. Počas misie sa budú konať aj B2B stretnutia podnikateľov ako aj prednáška o podnikaní v Tajvane, ktorú organizuje Tajvanská rada pre rozvoj vonkajšieho obchodu (Taiwan External Trade Development Council).  

Účel misie

Misiu pre rast povedie Daniel Calleja, generálny riaditeľ generálneho riaditeľstva pre rast DG GROWTH, a bude sprevádzaný delegáciou zástupcov podnikateľských združení a podnikateľov a diskutovať budú s predstaviteľmi tajvanských podnikateľov na tému podpory priemyselnej spolupráce a identifikácie obchodných príležitostí. Hlavným zámerom návštevy je pomôcť európskym spoločnostiam, najmä malým a stredným podnikom pracovať v medzinárodnom meradle s využitím obchodných príležitostí v Tajvane. Súčasťou misie bude aj kooperačné podujatie podnikateľov (B2B).

Pre koho je misia určená?

Misie sa môžu zúčastniť všetky európske spoločnosti, najmä malé a stredné podniky, zástupcovia podnikateľských združení a iní.

Sektorové zameranie

  • IKT
  • Nanotechnológie
  • Elektronika
  • Ochrana životného prostredia
  • Obchodné služby
  • Stroje
  • Energetika a biotechnológia

Registrácia

On-line registrácia je možná do 17. apríla 2015!!

V prípade záujmu kontaktujte: Júlia Mičúneková, Slovak Business Agency,  micunekova@sbagency.sk, +421 2 502 44 513

 

 

Iniciatíva Enterprise Europe Network je spolufinancovaná Európskou komisiou prostredníctvom Rámcového programu na podporu konkurencieschopnosti firiem a MSP (COSME) 2014-2020.