Prihlásenie

GadgetEXPO Praha - technologický veľtrh spojený s konferenciou

4.-5.11.2015, Praha, Česká republika

V dňoch 4.-5. novembra 2015 sa bude konať v Prahe podujatie

GadgetEXPO s konferenciou Tech & IT Conference

kde budú predstavené nové trendy v technologicko-informačnom svete. Podujatie identifikuje a ponúkne príležitosti ku kooperácii pre spektrum účastníkov, ktorých komunikáciu na GadgetEXPO prepája logickými väzbami. Súčasťou veľtrhu bude aj konferenčná sekcia Tech&IT Conference. V tomto kontexte budú na konferencii prezentované spoločnosti zamerané na inovácie, vedu, vývoj, vzdelávanie, informačné technológie, startupy a investície.

TECH CLOUD PAGUE – „Veľtrh otvárajúci bránu do sveta technológií“

Veľtrh GadgetExpo s konferenciou Tech&IT CONFERENCE sa zameriava najmä na nové trendy v technologicko-informačnom svete, TECH aplikácie a príložitosti, startupy, predajné gadgety, IT, hrací software, spotrebná elektronika a bezpečná komunikácia. 

GadgetExpo má medzinárodný charakter - zastúpená bude nielen stredná a západná Európa, ale aj USA, Čína, India, Taiwan, Japonsko, Rusko a ďalšie krajiny. Vo všetkých sprievodných programoch ako sú workshopy, B2B a B2C stretnutia, bude veľtrh využívať potenciál vystavovateľov i návštevníkov-odborníkov.  

Viac informácií o podujatí a možnosť registrácie TU: http://www.gadgetexpo.eu/novy/; Kontakt: info@gadgetexpo.eu 

  

Iniciatíva Enterprise Europe Network je spolufinancovaná Európskou komisiou prostredníctvom Rámcového programu na podporu konkurencieschopnosti firiem a MSP (COSME) 2014-2020.