Prihlásenie

Building Smart for Smarter Cities - Staviame inteligentnejšie smerom k modernejším mestám - bezplatná konferencia, B2B stretnutia a návštevy projektov

10.-11.6.2015, Viedeň, Rakúsko

Slovenská obchodná a priemyselná komora ako jeden so spoluorganizátorov si Vás dovoľuje pozvať na BEZPLATNÚ konferenciu a B2B rokovania v rámci podujatia Building Smart for Smarter Cities (Staviame inteligentnejšie smerom k modernejším mestám) v dňoch 10 . - 11. júna 2015 vo Viedni.

Podujatie poskytuje pre firmy z celého sveta možnosť:
- nájsť partnerov pre spoluprácu a nové obchodné príležitosti
- oboznámiť sa s najnovšími trendmi, technológiami a projektami v oblasti rekonštrukcie, pozemných stavieb, zhustenia a opätovného využitia v Rakúsku

Hlavné sektory:
- Strojárstvo a plánovanie / architektúra a stavebné služby
- Stavebníctvo / sekundárne zákazky
- Stavebné materiály / prvky a zostavy
- Obnoviteľné energie / klimatizácie a stavebné technológie

Registrácia:
Zaregistrujte sa on-line a vyplňte svoj vlastný profil spolupráce. Všetky profily spolupráce budú zverejnené on-line pred konferenciou a budú propagované v celej Európe. Registrácia je otvorená do 29. mája 2015 na: http://www.b2match.eu/buildingsmart2015, kde nájdete aj ďalšie informácie týkajúce sa programu.   

Miesto: Austrian Federal Economic Chamber, Wiedner Hauptstraße 63, 1045 Vienna
Kontaktná osoba: Daniela Širáňová (SK), Iris Marlovits (AT)

 

Tešíme sa na Vašu účasť

Iniciatíva Enterprise Europe Network je spolufinancovaná Európskou komisiou prostredníctvom Rámcového programu na podporu konkurencieschopnosti firiem a MSP (COSME) 2014-2020.