Prihlásenie

Podnikateľská misia z UK v Bratislave - pozvánka na bilaterálne rokovania - nové profily

14.10.2015, Bratislava, SR

 

Dovoľujeme si Vás pozvať na bilaterálne rokovania s podnikateľmi z Veľkej Británie, ktorí navštívia Bratislavu dňa 14. októbra 2015.

Rokovania sú bezplatné a uskutočnia sa od 09.30 h. v priestoroch agentúry SARIO, Trnavská cesta 100, Bratislava. Profily 5 UK firiem nájdete na stránke: http://web.sopk.sk/file.php?id=2_1443703695_uk-2015_10_15-profily_prihlaska

 

Vzťahy SK – UK majú veľký potenciál, z hodnoty 4 mld. obchodnej bilancie ročne je 700 miliónov import do SR. Medzi najvýznamnejšie investície UK v SR patria tie do potravinárskeho, strojárskeho, farmaceutického priemyslu, informačných technológií, spracovania plastov, výroby obalov, atď.

Medzi hlavné komodity slovenského exportu do UK patria: stroje a prepravné zariadenia + ich časti súčasti a príslušenstvo, priemyselné výrobky, elektrické stroje a zariadenia, prístroje na záznam zvuku, TV obrazu, trhové výrobky, nerastné palivá a mazivá, potraviny a živé zvieratá + chemikálie. Stroje a prepravné zariadenia predstavovali svojim podielom na slovenskom exporte do UK prvé miesto.

 

V prípade záujmu o účasť, pošlite prosím vyplnenú prihlášku - plný kontakt na Vašu firmu a názov UK firmy o ktorú máte záujem na mail: sopkueu@sopk.sk

Tešíme sa na Vás.

Iniciatíva Enterprise Europe Network je spolufinancovaná Európskou komisiou prostredníctvom Rámcového programu na podporu konkurencieschopnosti firiem a MSP (COSME) 2014-2020.