Prihlásenie

Koučovací prístup pre manažérov - vzdelávací pobyt

22.-27.5.2016, Tenerife, Kanárske ostrovy

Asociácia lektorov a  kariérnych poradcov v spolupráci s Jánom Dubničkom (www.coach4you.sk) – brain based coach (Results Coaching Systems), trénerom a stratégom pre dosahovanie vysokých výkonov top manažérov a športovcov Vás pozývajú na zážitkový vzdelávací pobyt. Vzdelávanie je zamerané na nové štýly vedenia s cieľom  podporiť ekonomický rast a konkurencieschopnosť firmy, pretože zabehnutý štýl vedenia už v tejto dobe nestačí.

Prečo koučovanie funguje lepšie ako klasický štýl vedenia? Ako efektívne a prakticky koučovať? Ako posunúť svoje koučovacie zručnosti na vyšší level? Počas pobytu na Kanárskych ostrovoch si osvojíte nové koučovacie zručnosti, zoznámite sa s kolegami - manažérmi, ktorí majú skúsenosti a ďalšie riešenia  možno toho istého problému, ktorý práve riešite vo vašej firme. Zažijete exkluzívny výlet na tretiu najobjemnejšiu sopku na Zemi, vyhasnutý stratovulkán, ktorý je najvyšším vrchom Španielska - Pico de Teide (3718 m). 

Cena pobytu je 999,-€ a zahŕňa  5x ubytovanie, 5x raňajky, 5x obed, občerstvenie počas vzdelávania, 20 hodín interaktívneho vzdelávania, učebné pomôcky a fakultatívny výlet (V cene pobytu nie je zahrnutá letenka). Máte možnosť spoznať krajinu a získať nové obchodné príležitosti. Účastníci budú mať zabezpečené stretnutie so zástupcami Obchodnej komory, ktorí budú poskytovať informácie o výhodných podmienkach pre podnikanie na ostrovoch.

Počet osôb je limitovaný na 12. Poplatok je potrebné uhradiť  do 1.mája 2016. Bližšie informácie na alkp@alkp.sk alebo telefonicky na  0905 866 698.

Viac informácií: http://alkp.sk/aktuality/s-janom-dubnickom-na-tenerife#.VtmlF_nhBMw

Iniciatíva Enterprise Europe Network je spolufinancovaná Európskou komisiou prostredníctvom Rámcového programu na podporu konkurencieschopnosti firiem a MSP (COSME) 2014-2020.