Prihlásenie

BIONNALE 2016 - kooperačné podujatie zamerané na biotechnológie, farmaceutický priemysel a zdravotnícku techniku

25.5.2016, Berlín, Nemecko

Slovak Business Agency v spolupráci s nemeckým partnerom siete Enterprise Europe Network (Berlin Partner fuer Wirtschaft und Technologie GmbH) Vás pozýva na networkingové podujatie BIONNALE 2016, ktoré je najväčším podujatím tohto druhu pre vedy o živote a zdravotníctvo v nemeckom hlavnom meste Berlín. Podujatie bude sprevádzané seminármi, bilaterálnymi stretnutiami a prezentáciami nových myšlienok, bude ukončené recepciou.

Zástupcovia akademickej sféry a priemyslu sa každoročne zúčastňujú na podujatí, aby identifikovali a uzatvárali strategické partnerstvá. Vytváranie nových partnerstiev je jednou zo silných prvkov podujatia, na ktorom sa minulý rok zúčastnilo viac ako 600 účastníkov. Po prvýkrát sa podujatie 2016 nebude zameriavať len na biotechnológie a farmaceutický priemyslu, ale tiež na zdravotnícku techniku. Medzisektorová spolupráca je kľúčová pre oblasť zdravotníctva v hlavnom meste Nemecka.

Termín online registrácie: 22.05.2016

Poplatky: zdarma

Kontakt: Ing. Júlia Mičúneková, micunekova@sbagency.sk

 

Viac informácií: https://www.b2match.eu/bionnale2016/

Iniciatíva Enterprise Europe Network je spolufinancovaná Európskou komisiou prostredníctvom Rámcového programu na podporu konkurencieschopnosti firiem a MSP (COSME) 2014-2020.