Prihlásenie

Misia do Španielska (La Rioja) pre dovozcov a distributérov vína a potravín - ZDARMA ubytovanie a cestovné náklady

1.-2.6.2016, Logroño, Španielsko

Dovoľujeme si Vás pozvať na obchodnú misiu do Španielska, provincie La Rioja, zameranú na vinársky a potravinársky sektor. Obchodná misia a bilaterálne rokovania s partnermi z celej Európy sa uskutočnia v dňoch 1. - 2. júna 2016 v meste Logroño, Španielsko.

Misia je určená hlavne pre dovozcov a distribútorov potravín a vín, ktorí už majú skúsenosti v tejto oblasti aspoň 2 roky. Taktiež pre potravinové reťazce, hypermarkety, supermarkety, nákupných agentov pre hotely a reštaurácie, obchody s lahôdkami a dovozcov španielskych potravinárskych výrobkov.

Sektorové zameranie podujatia:
- víno s označením pôvodu Rioja
- konzervovaná zelenina (paprika, artičoky, šampiňóny, špargľa, atď.)
- olivový olej
- salámy a údeniny (párky, hotové mäso, šunka serrano, klobásy)
- syr


Informácie pre účastníkov: Organizátor ponúka bezplatné ubytovanie na 3 noci a preplatenie cestovných nákladov do mesta Logroño pre dovozcov a distribútorov z EÚ.

 

Agenda (predbežná)
1 deň – B2B rokovania - vopred naplánované podľa harmonogramu
2 deň – návšteva firiem z regiónu Rioja - vopred naplánované

 

Registrácia:
• Poplatok: bezplatne
• Termín uzávierky: 11. máj 2016
• Ako sa zúčastniť:

  • vyplniť registračný formulár na stránke https://www.b2match.eu/foodwine2016 a vyplniť údaje o Vašej firme, ponúkané výrobky a služby, špecifikácia požiadaviek na partnerov pre spoluprácu.
  • POZOR: Organizátor po obdržaní prihlášky schvaľuje resp. neschvaľuje účasť firiem na misii
  • Do 13. mája 2016 si budete môcť vyberať z katalógu firiem partnerov na bilaterálne rokovania a osobné návštevy
  • Na základe týchto informácií bude pre každého účastníka zostavený harmonogram stretnutí, ktorý obdržíte mailom a kde sa dozviete čas a počet rokovaní
  • Cca 20. mája 2016 bude vybraným firmám zaslaný definitívny harmonogram rokovaní, ako aj cestovný a logistický plán, ktorý bude treba obratom potvrdiť

 

Ďalšie informácie poskytneme v prípade záujmu na sopkueu@sopk.sk

Iniciatíva Enterprise Europe Network je spolufinancovaná Európskou komisiou prostredníctvom Rámcového programu na podporu konkurencieschopnosti firiem a MSP (COSME) 2014-2020.