Prihlásenie

Kooperačné podujatie PRO ARCH 2016 sektorové zameranie stavebníctvo, remeselnícke odvetvia

22.9.2016, Praha, Česká republika

Slovak Business Agency v spolupráci s českým partnerom siete Enterprise Europe Network (EEN) pri Centru pro regionálny rozvoj České republiky a ABF, a.s. 

 si Vás dovoľujú pozvať na

Kooperačné podujatie FOR ARCH 2016

Hlavným partnerom projektu je EEN Handwerkskammer Dresden. Po úspešných ročníkoch česko-nemeckých obchodných rokovaniach, tento rok sa podujatia zúčastnia firmy z celej Európy.

Termín a miesto: 22.9.2016, PVA Expo Praha – Letňany

FOR ARCH - s viac ako 25 ročnou tradíciou  je jedným z najväčších a najviac navštevovaných veľtrhov zo stavebného sektora v Českej republike.  Veľtrh predstavuje všetky stavebné sektory ako stavebné stroje a dodávky, zariadenia a technológie, stavebný materiál.

Podnikáte v stavebníctve a ponúkate spoluprácu zahraničným firmám, hľadáte nové kontakty na európskom trhu, uvažujete o rozšírení svojich aktivít v SRN a Europe?

Sektorové zameranie: 

Výstavba budov; Architektonické, projektové a konštrukčné inžinierske služby; Stavebné materiály, údržba, rekonštrukcia a modernizácia;  Stavebné montážne práce; Elektrická inštalácia; Obklady a murárske práce; Podlahy, Výroba schodov, Bazény & sauna; Kúrenie + komínové konštrukcie;  Reštaurovanie a kultúrne dedičstvo; Doprava a logistika.


Využite časove i finančne zaujímavé príležitosti na stretnutie s novými obchodnými partnermi. Rokovania sa začínajú registráciou o 9:00.  
 

Rok 2016 je vyhlásený Asociáciou MSP ČR ako ROK REMESIEL. Organizátori sa pripájajú k dlhodobému projektu  "Fandíme remeslu!" s cieľom zvýšiť povedomie  v poobedňajších hodinách bude zaujímavá konferencia ako zatraktívniť remeslá pre mladých ľudí.

Registračné poplatky: účasť zdarma

Termín prihlásenia: do 20.8 2016

Webová stránka projektu http://forarch2016.talkb2b.net/ 

 

Kontakt: Oľga Némethová, SBA,  E-mail: nemethova@sbagency.sk, tel.: 02/20363270

 

 

 

Iniciatíva Enterprise Europe Network je spolufinancovaná Európskou komisiou prostredníctvom Rámcového programu na podporu konkurencieschopnosti firiem a MSP (COSME) 2014-2020.