Prihlásenie

Konferencia "NOVÉ TRENDY VO VZDELÁVANÍ"

4.10.2016, Banská Bystrica

Pozývame Vás na II. Konferenciu Asociácie lektorov a kariérnych poradcov na tému: „NOVÉ TRENDY VO VZDELÁVANÍ“, ktorá sa uskutoční 4. 10. 2016 v Hoteli Dixon**** v Banskej Bystrici.

Svet vzdelávania sa mení. A menia sa aj potreby klientov. Chcú počuť nové veci alebo chcú počuť veci inak. Tak teda ako sa to dá robiť inak? Čo takto začať s netradičnou prípravou seba na prednášku už u Vás doma a vojsť do školiacej miestnosti ako Hviezda? Pokúsiť sa aplikovať rôzne učebné štýly a udržať  pozornosť účastníkov až do konca svojho vystúpenia koučovacím prístupom? Ako realizovať vzdelávanie pre klientov, ktorí sú vzdialení? Inšpirujte sa od profesionálov v oblasti vzdelávania (profily spíkrov).

Registrácia: Vzhľadom na to, že na minuloročnú konferenciu sa z kapacitných dôvodov nepodarilo dostať všetkým záujemcov, rezervujte si svoje miesto na konferencii už dnes a vyplňte online prihlášku na konferenciu TU.

Poplatky: členovia ALKP: 50 €, nečlenovia: 70 €

Cena zahŕňa: 5 vystúpení profesionálnych spíkrov v oblasti vzdelávania, materiály k prednáškam, 2x coffee break, obed, networking

PROGRAM.

 

Viac informácií: http://alkp.sk/aktivity/ii-konferencia-alkp/

Iniciatíva Enterprise Europe Network je spolufinancovaná Európskou komisiou prostredníctvom Rámcového programu na podporu konkurencieschopnosti firiem a MSP (COSME) 2014-2020.