Prihlásenie

Od vízie k inovácii alebo úspech nie je náhoda.

20.-21.12.2016, Bratislava

Slovak Business Agency Vás v rámci iniciatívy Enterprise Europe Network
pozýva na 2-dňový interaktívny seminár

Od vízie k inovácii alebo úspech nie je náhoda.

Dátum: 20 - 21. 12. 2016, 9:00 – 17:00 hod.

Miesto: Slovak Business Agency, Karadžičova 2 (TWIN CITY blok A)


Pre koho je tento tréning:
stredný manažment, vrcholoví manažéri, podnikatelia

Čo sa naučíte: Ako môžeme vidieť veci dnes inak ako druhí a byť zajtra efektívnejší a úspešnejší aj na medzinárodnom poli? Príďte sa inšpriovať na náš workshop, na ktorom objavíte nové pohľady na staré problémy. Pretože nielen v prírode, ale aj v biznise uspejú tí najprispôsobivejší.

Z obsahu:

  • Kreativita – Vidieť tam, kde iní nevidia.
  • Problém alebo príležitosť? –  Ako rozpoznať slepú uličku. Tvorivé riešenia podľa metódy Walta Disneyho. Technika šiestich klobúkov.
  • Vizionári a tí druhí – Sny, plány, vízie a ciele. Práca s metaforami. Mapovanie vnútorných postojov a presvedčení. Nechajte svoj oheň pracovať pre vás. Od vízie k inovácii. Sedem trikov pre úspešnú spoluprácu.
  • Úspech nie je náhoda – Prípadové štúdie úspešných podnikateľov. Ako rozvíjať vzťahy, ktoré podporia váš úspech. Užitočné postoje pre ťažké časy. Ako zvládnuť úspech.
  • Aby zmeny neboleli – Poznajte svoje silné stránky. Tajomstvo skutočnej zmeny. Získanie podpory pre vaše nové ciele. Nástroje pre plánovanie a realizáciu zmeny. Meranie úspešnosti realizácie zmeny.

Forma: Prednáška, diskusie, prípadové štúdie a interaktívny workshop

Podmienky účasti: V prípade záujmu je potrebné zaregistrovať sa on-line do 15.12.2016, pričom účasť na seminári je obmedzená.

Kontakt: Slovak Business Agency, Karadžičova 2, 811 09 Bratislava,
Mgr. Dávid Šmatlák; tel.: +421 2 20 36 31 70; email: smatlak@sbagency.sk

 

Iniciatíva Enterprise Europe Network je spolufinancovaná Európskou komisiou prostredníctvom Rámcového programu na podporu konkurencieschopnosti firiem a MSP (COSME) 2014-2020.