Prihlásenie

Pochváľte sa svojimi úspechmi vo svete

21.6.-15.9.2010

Ste podnikateľ hrdý na to, čo ste vo svojom živote dosiahli? Máte inovatívny biznis a bezkonkurenčné výsledky, o ktoré sa chcete podeliť s celou Európou? Chcete zviditeľniť Vašu firmu a úspechy po celom svete?

Európsky Úrad pre harmonizáciu vnútorného trhu (OHIM) pripravuje mediálnu kampaň na propagáciu príbehov tých podnikateľov, ktorí úspešne vyvinuli a zaviedli na trh zaujímavé produkty alebo služby.

Ukážkové videá môžete nájsť na webových stránkach:Podmienky účasti:

  • zaregistrovaná ochranná známka Spoločenstva (CTM - Community Trade Mark) a/alebo priemyselný vzor Spoločenstva (RCD - Registered Community Design)
  • mikro, malý alebo stredný podnik s celkovým počtom najviac 250 zamestnancov
  • účasť slovenských podnikateliek je vítaná


Ak Vás táto ponuka zaujala, pošlite nám Váš príbeh v anglickom, francúzskom, nemeckom, španielskom alebo talianskom jazyku do 15. septembra 2010. V spolupráci s podpornou európskou sieťou Enterprise Europe Network Vám ho pomôžeme priblížiť európskej a svetovej verejnosti.

Kontakt:

Národná agentúra pre rozvoj
malého a stredného podnikania
Miletičova 23
821 09 Bratislava

Tigran Aleksanyan
tel.: 02/50 24 45 15
fax: 02/50 24 45 02
e-mail: aleksanyan@nadsme.sk
www.nadsme.sk

Iniciatíva Enterprise Europe Network je spolufinancovaná Európskou komisiou prostredníctvom Rámcového programu na podporu konkurencieschopnosti firiem a MSP (COSME) 2014-2020.