Prihlásenie

Tajomstvo úspechu - tipy od podnikateľov

25.1.2011

 

Máte úspešnú firmu, aj keď ste predtým zbankrotovali? Dokázali ste prevziať podnik aj s dlhmi, znovu ho naštartovať a rozbehnúť? Hľadáme práve Vás! Reprezentujte Slovensko v prestížnej brožúre Tajomstvo úspechu, ktorú pripravuje a po celej Európe distribuuje Európska komisia. Stačí, ak nám zašlete Váš profil.
 
Generálne riaditeľstvo Európskej komisie pre podnikanie a priemysel pripravuje vydanie novej brožúry Tajomstvo úspechu. Každoročne v nej predstavuje inšpirujúce príbehy podnikateľov  z 37 krajín Európy.
 
Pre toto vydanie hľadá podnikateľov, ktorí:
 
-          sa po 5 rokoch úspešne ujali druhej šance začať podnikať po predchádzajúcom neúspechu vo forme bankrotu
-          prevzali existujúcu spoločnosť a úspešne rozvinuli jej podnikanie.
 
Cieľom publikácie je poukázať na výhody, resp. nevýhody spojené s podnikaním, na spôsoby, ako sa stať úspešným podnikateľom a na ambície a vízie potrebné na zakladanie, rozbeh a rozšírenie podnikov.
 
Ako sa prihlásiť:
Vyplňte prihlášku a zašlite ju na nižšie uvedený kontakt najneskôr do 12. februára 2011.
 
Európska komisia si vyhradzuje právo konečného výberu profilu podnikateľa, ktorý bude publikovaný v brožúre Tajomstvo úspechu. Podnikatelia z jednotlivých krajín sa zúčastnia celoeurópskej kampane Európskeho týždňa malého a stredného podnikania 2011, ktorá sa uskutoční 3. – 7. októbra 2011.
 
V minulosti boli v brožúrach uverejnené profily úspešných podnikateliek pani Márie Hošalovej (Gukotex privat, s.r.o.) a Oľgy Apoleníkovej (Farma Pružina):
 
TAJOMSTVO ÚSPECHU 2010 (Mnoho tvárí európskeho podnikania) 
(PDF/5,5 MB / 78 strán / Európska komisia 2010)
 
TAJOMSTVO ÚSPECHU 2009 - TIPY OD PODNIKATEĽOV
(PDF / 6 395 kB / 72 strán / Európska komisia 2009)
 
 
Jedným z koordinátorom tejto výzvy je na Slovensku Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania, ako partner siete Enterprise Europe Network.
 
Kontakt:
Národná agentúra pre rozvoj
malého a stredného podnikania
Tigran Aleksanyan
Miletičova 23
821 09 Bratislava
tel.: 02 50 24 45 15
e-mail: aleksanyan@nadsme.sk
www.nadsme.sk, www.enterprise-europe-network.sk

Iniciatíva Enterprise Europe Network je spolufinancovaná Európskou komisiou prostredníctvom Rámcového programu na podporu konkurencieschopnosti firiem a MSP (COSME) 2014-2020.