Prihlásenie

Nový informačný portál pre malých podnikateľov

4.4.2011

Nezisková organizácia Cesta so sídlom v Nemšovej (okres Trenčín) v týchto dňoch pripravuje spustenie zaujímavého projektu financovaného z Programu rozvoja vidieka SR. Ide o interaktívny webový portál www.malepodnikanie.sk zameraný na malých a začínajúcich podnikateľov v malých mestách a na vidieku.

Jeho obsah je štruktúrovaný tak, aby čo najviac pomáhal svojim cieľovým Za projektom stojí skupina špecialistov, podnikateľov a pedagógov, ktorí jednotlivé oblasti
garantujú, a ktorí budú používateľom poskytovať cenné rady.

Všetci spolupracujúci konzultanti majú dlhoročnú prax v podnikaní. Informácie budú podávať zrozumiteľným spôsobom, s používaním príkladov a vlastných skúseností. Zaujímavosťou bude aj grafická stránka portálu vyvinutého na základe moderných princípov pre zabezpečenie jednoduchej navigácie a maximálneho používateľského komfortu.

Spusteniu projektu, ktoré je naplánované na 1. Jún 2011, budú predchádzať bezplatné informačné semináre v siedmych krajských mestách. Viac informácií o projekte a podrobnosti týkajúce sa úvodných seminárov nájdu záujemcovia na adrese www.malepodnikanie.sk.

 

 

Iniciatíva Enterprise Europe Network je spolufinancovaná Európskou komisiou prostredníctvom Rámcového programu na podporu konkurencieschopnosti firiem a MSP (COSME) 2014-2020.