Prihlásenie

Aktuálne ponuky na kooperáciu v EÚ (1.-15.8.2013)

5.9.2013

C10 Výroba potravín

BOUK20130723003

Škótska spoločnosť vyvinula nutrične vyvážené produkty čerstvo mrazenej pizze. Produkt je na trhu úplne nový a firma už zožala veľký úspech vo Veľkej Británii a chce rozvíjať predaj v zahraničí pomocou distribútorov.

BOIT20130808009

Talianska spoločnosť pôsobiaca v oblasti biopotravín (pečivo, sušienky, ovocné šťavy a krémy, džemy, torty, koláče) pre hotely, reštaurácie, bary, stánky so zmrzlinou, kozmetické firmy a lekárne hľadá agentov, distribútorov, veľkoobchodníkov a dovozcov v krajinách EÚ.

BOUK20130806001

Škótska firma s bohatou tradíciou, ktorá sa zaoberá výrobou lístkového cesta roku 1930 hľadá obchodných partnerov. Cukrárske výrobky sú vysoko kvalitné a vhodné pre sladké alebo slané pokrmy. Tovar je čerstvo zmrazený v rôznych podobách. Spoločnosť hľadá distribútorov a maloobchodníkov s dostupnosťou či už v horeca segmente alebo maloobchode.

BRFR20130807001

Francúzska mliekarenská spoločnosť špecializujúca sa na výrobu dezertov má záujem o spoluprácu s firmou na výrobu sušienok, ktorá je schopná dodať mini bábovky. (savarin, baba)

C11 Výroba nápojov

BOFR20130806003

Francúzska spoločnosť, ktorá vyvíja, vyrába a predáva širokú škálu vynikajúcich kvalitných likérov, liehovín, maceráciu rumu a ovocia, vrátane certifikovaných organických destilátov, v atraktívnych a dekoratívnych fľaškách hľadá obchodného sprostredkovateľa / obchodnú spoluprácu (distribútorov). Spoločnosť môže ponúknuť produkty vlastnej značky, výrobu na zákazku alebo značkové výrobky (ponúka subdodávku).

C25 Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení

BOES20130730001

Španielska spoločnosť, ktorá sa zaoberá hliníkovými konštrukciami pre použitie najmä pri organizovaní rôznych podujatí (výstavy, kongresy, stretnutia, slávnostné otvorenia, prezentácie, atď). –stojany, -outdoor boxy, -vstupné vchody a pomocné priestory a dekorácie, ponúka svoje odborné znalosti ako aj širokú škálu príslušenstva a kvalitných služieb: stany, osvetlenie, klimatizácia, nábytok, záhradnícke, podlahy a koberce, audiovizuálne, atď.

C27 Výroba elektrických zariadení

BOFI20130802001

Fínska technologická spoločnosť je odborníkom na riešenia pre kontrolu vonkajšieho osvetlenia. Spoločnosť ponúka inovatívne "out of the box" riešenie pre riadenie pouličného osvetlenia. Spoločnosť hľadá partnera medzi spoločnostiami pôsobiacimi v oblasti business-to-business a business-to-government predaja. Firma ponúka na predaj a distribúciu inteligentné riešenie pre široké využitie, ktoré spĺňajú požiadavky náročných zákazníkov.

C28 Výroba strojov a zariadení i.n.

BOIT20130808005

Talianska firma, ktorá sa špecializuje na výrobu poľnohospodárskych strojov, ako sú traktory a kultivátory, hľadá distribútorov a predajcov za účelom rozšírenia svojej distribučnej siete v zahraničí.

C32 Iná výroba

BOPL20130801005

Poľský výrobca radiátorov a bojlerov hľadá distribútorov pre svoje výrobky na zahraničných trhoch a partnermi pre frančízu, ponúka subdodávateľské služby.

G45 Veľkoobchod a maloobchod a oprava motorových vozidiel a motocyklov

BODK20130807001

Dánsky obchodník prírodných produktov, napr. sušené a mrazené huby, rôzne lesné huby a tekuté výťažky zo sladkého drievka, hľadá výrobcov, ktorí by chceli tieto produkty použiť ako prísady do svojich výrobkov. Obchodník tiež hľadá distribútorov.

BONL20130805001

Holandská spoločnosť ponúka vysoko kvalitné, inovatívne CNC (CPU) rezacie stroje (plazma, kyslík paliva, vodný lúč a laser) za účelom kovoobrábania. Spoločnosť ponúka sedem rôznych obrábacích strojov, ktoré môžu byť prispôsobené špecifickým potrebám zákazníkov. Spoločnosť hľadá partnerov na rozšírenie svojho podnikania a distribučnej siete v Európe a v zahraničí.

BODE20130805002

Nemecká spoločnosť špecializujúca sa na SPA a wellness sektor, hľadá nové projekty v oblasti poradenstva, kvalifikácie personálu, riadenia kvality pre wellness zariadenia, rozvoj zdravotného cestovného ruchu a riadenie ľudských zdrojov.

BODE20130809001

Nemecká spoločnosť ponúka vysoko sofistikovaný, patentované riešenie, ktoré zadržiava vodu v zemi a uvoľňuje ju do rastlín vtedy, keď je pôda suchá. To zaisťuje optimálny prívod vody a zároveň znižuje požiadavky na zavlažovanie. Granule sú netoxické a odolné voči soli. Možnosť aplikácie v parkoch, záhradách, poľnohospodárstve rovnako ako v kvetináčoch. Hľadajú sa distribuční partneri.

BRRO20130802001

Rumunská spoločnosť zaoberajúca sa maloobchodným predajom papierenských výrobkov, kancelárskych potrieb, písacích potrieb, kreatívnych a remeselných výrobkov pre deti, školských potrieb hľadá výrobcov týchto produktov. Spoločnosť špeciálne hľadá nové tvorivé, remeselné výrobky a baliaci papier s polyetylénu z Poľska a Maďarska, ale aj iných členských štátov EÚ.

J61 Telekomunikácie

BRJP20130809001

Japonský distribútor hľadá dodávateľa bezpečnostných produktov pre mobilné zariadenia z EÚ. Spoločnosť chce rozšíriť portfólio a preto hľadá dodávateľov, ktorí majú nové mobilné riešenia pre správu zariadení, ako MCM (Mobile Contents Management) alebo MAM (Mobile Application Management). Spoločnosť má viac ako 60 ročnú históriu ako distribútor v Japonsku a skúseností z dovozu sieťových zariadení, bezpečnostných zariadení, polovodičových súčiastok a elektrických komponentov a predaj na japonskom trhu. Aj keď dodávateľ nebude z Japonska, bude mať k dispozícii FAE (Field Application Engineer) pre zariadenia a SE (System Engineer) pre systémové produkty, ktoré poskytujú technickú podporu pre zákazníkov od fázy návrhu po fázu objemu produktov.

Viac informácií: http://www.rpicpo.sk/clanok/2018/obchodna_spolupraca_1--15-8-2013.html

Iniciatíva Enterprise Europe Network je spolufinancovaná Európskou komisiou prostredníctvom Rámcového programu na podporu konkurencieschopnosti firiem a MSP (COSME) 2014-2020.