Prihlásenie

Aktuálne ponuky na kooperáciu od (16.-31.3. 2015)

17.4.2015

C.28.9.3 Výroba strojov pre potraviny, nápoje a spracovanie tabaku

Ref: BRDE20150319002

Nemecká spoločnosť sa špecializuje na kompletné technológie, postupy a operačné systémy strojov pre mäsový a syrový priemysel. Hľadajú sa partneri v Poľsku, na Slovensku a v Českej republike, ktorí sú schopní vyrobiť špeciálne časti cez sústruženie, frézovanie a zváranie nerezovej ocele.

Nemecká spoločnosť začala svoju činnosť pred 50 rokmi s elektronickými váhami, ktoré boli všeobecne použiteľné vo všetkých priemyselných odvetviach. Tieto inovatívne váhy boli vyvinuté pre kombináciu high-tech výrezových a strojov kontrolujúcich váhu pre presné rezanie, porciovanie a váženie, ktoré sú teraz vyrábané nemeckou firmou.

Prispôsobené linky umožňujú spracovanie surového tovaru na produkty vysokej kvality pripravené pre predávanie v maloobchodoch vysokou rýchlosťou cez synchronizované vkladanie produktu, skenovanie, pred-váženie, krájanie, porciovanie, váženie, zoskupenie, ukladanie do vyrovnávacej pamäte a automatické vkladanie do baliaceho stroja. Sortiment zahŕňa krájacie linky pre klobásy, varené šunky, údené šunka, slaninu, mäso a syry, rovnako rezné čiary pre rezanie syrov, rezače syru (pozri obrázky v prílohe).

Nemecká spoločnosť hľadá výrobných partnerov v Poľsku, na Slovensku a v Českej republike. Partneri by mali byť aktívni v mechanickom spracovaní, sústružení, frézovaní, zváraní nehrdzavejúcej ocele, za účelom výroby dielov požadovaných nemeckou spoločnosťou.

C.25.1.1 Výroba kovových konštrukcií a ich častí C.25.7.2 Výroba zámkov a kovania

C.25.7.3 Výroba nástrojov a náradia

Ref: BRHR20150206001

Spoločnosť z Chorvátska pôsobiaca v hutníckom sektore, špecializujúca sa na výrobu kovových výrobkov, ponúka distribučné služby potenciálnym zahraničným partnerom. Spoločnosť z Chorvátska bola založená v roku 2014 a pôsobí v hutníctkom sektore. Hlavné aktivity spoločnosti sa týkajú: výrobkov z tepaného železa (ako rúrky -štvorhranná, obdĺžnikovť, zábradlie a oblúky), nerezovej ocele, hliníka, zinku vrátane železného hutníctva (plechy, rúrky, profily), a iných kovových výrobky (zámky, valce, kľučky a pod). Spoločnosť sa tiež podieľa na vývozných a dovozných obchodoch a veľkoobchodoch, a tak ponúkajú svoje sprostredkovateľské služby (firma je schopná pôsobiť ako zástupca pre potenciálnych klientov a predávať svoje kovové tovary, ako aj vykonávať komisionálny predaj kovoého tovaru).

A.02.1.0 Lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve

C.16.2.9 Výroba ostatných výrobkov z dreva; výroba výrobkov z korku, slamy a prúteného materiálu

Ref: BRFR20150107001

 

Francúzska spoločnosť je rodinná firma výrobu dreveno-vlnených baliacich výrobkov. MSP v súčasnosti hľadá dodávateľa dreveno-vlnených gúľ na subdodávateľskú zmluvu. MSP je v prevádzke od roku 1938. Jedná sa o rodinný podnik, a v poslednej dobe vyvinuli podnikanie eko-baleného tovaru. Drevená bavlna sa používa ako obalový materiál pre balenie krehkých výrobkov, a leží pri vzniku spoločnosti v roku 1938. V súčasnej dobe je aplikovanie pestrejšie: podstieľka pre hydinu, izolácia , balenie kôrovcov, obloženie pre darčekové krabičky, obloženie pre ovocie a zeleninové boxy, atď. Spoločnosť hľadá poskytovateľa surovej drevenej vlny na subdodávateľskú zmluvu.

Iniciatíva Enterprise Europe Network je spolufinancovaná Európskou komisiou prostredníctvom Rámcového programu na podporu konkurencieschopnosti firiem a MSP (COSME) 2014-2020.