Prihlásenie

Obchodná spolupráca za obdobie (1.-15.7.2015)

20.7.2015

C10 Výroba potravín

BOHR20140605002 

Chorvátsky SME zaoberajúci sa výrobou, veľkoobchodným a maloobchodným predajom výrobkov z medu, spustila novú radu medicínskych výživových produktov s prírodným medom a bylinnými zmesami. Táto nová produktová rada sa skladá z troch zmesí medu, ktoré sa používajú na posilnenie imunity, ale aj na ostatné zdravotné problémy; 

- Upokojujúci účinok na hrdlo a hltan

- Detoxikácia organizmu

 - Priaznive na duševné zdravie

 Spoločnosť hľadá distribútora, ktorý by ich zastupoval na novom trhu (lokálne).

 

BRUK20150624001 

Britská spoločnosť už dodáva zdravé desiaty na báze ovocia na trh, ako obchody s potravinami, kaviarne, lahôdky, školy, farmárske obchody a hotely, hľadá dodávateľa sušeného ovocia vyrobeného "bez" statusu a spĺňa normy kvality potravín. Spoločnosť hľadá dohodu o výrobe.

 

BRDK20150706001

Dánska spoločnosť zaoberajúca sa vývojom a distribúciou radou špecializovaných krmív pre kone do 225 jednotlivých predajní v Dánsku, Nórsku a Švédsku, hľadá dodávateľa komplementárnych produktov / produktových radov. Prostredníctvom svojej rozsiahlej distribučnej siete hľadá inovatívne a vysoko kvalitné výživovové produkty pre domáce zvieratá, stelivo, bývanie, oplotenie a vybavenie pre kone. Preferuje sa výhradná distribúcia, ale možné sú aj iné možnosti pre správny produkt.

 

BRBE20150611001 

Belgická spoločnosť zaoberajúca sa výrobou pečiva vyvinula nový a originálny koncept založený na čokoládovej guľke a hľadá upravené obalové riešenie s cieľom šíriť tento produkt. Spoločnosť hľadá dohodu o výrobe.

 

C16 Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku; výroba predmetov zo slamy a prúteného materiálu

BRSE20150630001 

Spoločnosť z južného Švédska hľadá skúseného európskeho výrobcu drevených hračiek. Výrobca musí byť schopný vyrobiť drevené kusy podľa konkrétnych rozmerov. Používané drevo by malo byť dub, jaseň a orech. Žiadne ďalšie ošetrenie, oleje alebo chemikálie, iba brúsenie. Pre začiatok, by mali byť vyrobené pomerne malé série 50-100 stavebníc (každá sada sa skladá z 150 kusov). Drevené hračky musia byť vyrobený v súlade s európskou normou EN 71.


C17 Výroba papiera a papierových výrobkov

BOEE20141229001
Malá Estónska spoločnosť vyrába ľahké ekologické prepravné palety a vyvíja automatické výrobné linky, ktoré možno zaviesť kdekoľvek. Ponuka je pre podniky (výrobcov a distribútorov paliet) a spolupráca môže mať podobu finančných a licenčných dohôd (výroba montážnych strojov, plne automatických liniek na produkovanie paliet na mieste pre produkty vlastnej výroby alebo ďalšieho predaja produktov) a dohody o distribučných službách (s predajcami /distribútormi paliet).

C22 Výroba výrobkov z gumy a plastu

BRFR20150331002
Francúzska strojárenska spoločnosť, špecializujúca sa na dizajn a vývoj produktov, hľadá partnera, ktorý môže poskytnúť menšiu sériu vstrekovacích plastových dielov za konkurencieschopné ceny. Hľadajú sa partneri pre výrobnú zmluvu a / alebo dohoda o službách.

BOHR20150323001 
Chorvátsky výrobca rôznych plastových výrobkov pomocou polyetylénu použitím technológie rotačného tvarovania, ponúka svoje služby a bezplatné obrábanie kapacity v podobe dohody o výrobe. Firma ponúka výrobu nástrojov / foriem podľa požiadaviek zákazníka alebo výrobu pomocou nástrojov potenciálneho zákazníka. Firma tiež hľadá distribučných partnerov pre svoje vlastné výrobky - nádrže, kontajnery na zber triedeného odpadu, sudy, atď.

C25 Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení

BRPL20131108001 
Poľská spoločnosť výrábajúca rôzne oceľové konštrukcie, oceľové komponenty a diely z plechu hľadá spoločnosť, ktorá vyrába podobné konštrukcie a ich časti, ktoré by mohli skompletizovať rozsah ponúkaný spoločnosťou a preto si praje stať sa distribútorom zahraničného partnera.

BOPT20150331001 
Portugalská spoločnosť zaoberajúca sa výrobou komponentov z ocele, hliníka, mosadze, nerezu, okrem iného, s alebo bez povrchovej úpravy, podľa potrieb projektu, ponúka spoluprácu v oblasti subdodávky / výrobnej činnosti.

C31 Výroba nábytku

BRBG20150423001 
Bulharská spoločnosť hľadá spoľahlivých dodávateľov (výrobcov, veľkoobchodníkov, vývozcov) pokrývajúci stavebný material na vnútorné a vonkajšie použitie, rovnako ako aj pre domáci interiér. Firma hľadá partnerov z celej Európy, na dohodu o distribúcii. Spoločnosť ponúka svoje služby predajcu alebo agenta.

C32 Iná výroba

BRNL20150611001
Holandská obchodná spoločnosť, špecializujúca sa na kvalitné nástroje a spojovacie prvky pre širokú škálu aplikácií chce doplniť svoju súčasnú ponuku produktov. Firma hľadá obchodnú spoluprácu s európskymi výrobcami spojovacích prvkov, ako sú skrutky, matice, klince a svorky na pásy v rámci výrobnej dohody.

BRUK20150511001 
Škótsky (UK) SME si kladie za cieľ vyvinúť ľahký, moderný celoodpružený bicykel s oceľovým rámom, ktorý by konkuroval bicyklom s hliníkovými a karbónovým rámom. Prvý prototyp je navrhnutý a postavený a teraz spoločnosť hľadá spoľahlivých, cenovo dostupných výrobných partnerov v rámci Európy na uvedenie bicykla do malosériovej výroby.

G46 Veľkoobchod, okrem motorových vozidiel a motocyklov

BRUK20150612001 
Britský odevný veľkoobchodník hľadá výrobcu školských uniforiem pre chlapcov a dievčatá, ponožiek, školských topánok a fliaš na vodu pre deti a športových hráčov.

H49 Pozemná doprava a doprava potrubím

BORS20131115005
Srbská spoločnosť špecializujúca sa na transport,  hľadá zahraničných partnerov, ktorí potrebujú prepravu bežného alebo nebezpečného tovaru v medzinárodnej cestnej doprave.

Viac informácií: http://www.rpicpo.sk/clanok/2272/obchodna_spolupraca_1--15-7-2015.html

Iniciatíva Enterprise Europe Network je spolufinancovaná Európskou komisiou prostredníctvom Rámcového programu na podporu konkurencieschopnosti firiem a MSP (COSME) 2014-2020.