Prihlásenie

Obchodná spolupráca za obdobie (1.-15.2.2016)

15.2.2016

C10 Výroba potravín

BRBE20160120001

Spoločnosť má vedúce postavenie v Belgicku v oblasti výroby a distribúcie zložiek mäsových jedál. Spoločnosť hľadá nových výrobcov mäsa, ovocia, zeleniny, mlieka, cestovín, korenia, omáčok. U nepotravinárskych výrobkov hľadá balenie pre výrobky a špízové paličky. Spoločnosť chce rozvinúť dohodu o distribučných službách s potenciálnymi partnermi.

 

C13 Výroba textilu

BRSE20151230002

Švédsky MSP, pôsobiaci v oblasti sušiva, hľadá partnera na výrobu tkaných alebo vyšívaných štítkov/etikiet v Európe. Spoločnosť má v súčasnosti výrobu v Číne, ale chceli by skrátiť dodacie lehoty vytvorením výroby bližšie k Švédsku, rovnako ako zvýšiť kapacitu. Výrobný partner musí byť schopný vyrobiť 600 000 štítkov mesačne.

 

BRFR20151203002

Francúzska odevná dielňa, špecializujúca sa na módne doplnky ako kravaty, motýliky, módne vesty a bundy, hľadá tkáčov textilu, ktorí by vedeli dodávať vysoko kvalitné tkaniny z prírodných alebo umelých vlákien na výrobu. Vlákna musia mať prispôsobenú hrúbku na výrobu kravaty. Spoločnosť má záujem o dohodu o výrobe.

 

C14 Výroba odevov

BRFR20160210001

Francúzska spoločnosť, špecializujúca sa na prebalenie, uvedenie na trh a distribúciu hotových produktov hľadá nových dodávateľov najmä odevov, bytového textilu a domácich potrieb. Spoločnosť by chcela zriadiť obchodnú spoluprácu, v ktorej by fungovala ako kupujúci, distribútor alebo obchodný zástupca pre potenciálnych klientov. Spoločnosť ponúka komplexné skladovacie vybavenie.

 

C32 Iná výroba

BRSE20151230001

Švédsky MSP hľadá partnerov na výrobu ich výrobkov v Európe. Výrobok je sušivo v malom netkanom vaku, pozostávajúci z 3 rôznych chemických látok. 

Spoločnosť má v súčasnosti výrobu v Číne, ale chceli by skrátiť dodacie lehoty vytvorením výroby bližšie na trh v Európe, rovnako ako zvýšiť kapacitu. Výrobný partner musí byť schopný vyrobiť 600 000 netkaných vakov mesačne a mať záujem o dohodu o výrobe.

 

BRCA20160205001

Uznávaný kanadský priemyselný integrátor, ktorý sa špecializuje na vývoj zákazkových továrenských automatizovaných riešení pre spoločnosti na zvýšenie produktivity, ziskov a konkurencieschopnosti hľadá regionálnych integrátorov priemyselnej automatizácie spravujúcich papierové, tkanivové a gumové konvertory na juhu USA, v Mexiku a v európskych krajinách, na akvizíciu, spoločný podnik alebo finančné dohody.

 

BRRU20160127001

Ruská spoločnosť z mesta Perm je výrobca polotovarov registračných značiek pre vozidlá a má záujem o kúpu používaných výrobných liniek na spracovanie registračných značiek pre vozidlá, pokiaľ možno z Nemecka alebo Poľska, na základe dohody o distribučných službách.

 

G45 Veľkoobchod a maloobchod a oprava motorových vozidiel a motocyklov

BRRU20160126002

Ruská spoločnosť, veľkoobchodník s automobilovými súčiastkami a dielmi, hľadá dodávateľov nových automobilových súčiastok, originálnych a neoriginálnych dielov na opravu automobilov a nákladných automobilov, traktorov a stavebných strojov, jácht a ďalších, za účelom uzavretia dohody o distribučných službách.

 

G46 Veľkoobchod, okrem motorových vozidiel a motocyklov

BRCZ20160128001

Česká spoločnosť, špecializujúca sa na obchodovanie so železnými a oceľovými materiálmi ponúka svoje pôsobenie ako distribútor alebo zástupca novým zahraničným dodávateľom. Spoločnosť hľadá širokú škálu železných / oceľových výrobkov pre všetky odvetvia, kde sa tieto výrobky využívajú, ako je stavebníctvo, strojárstvo, energetika, chemický a potravinársky priemysel a automobilový priemysel. Požadované materiály musia mať dobrú kvalitu, ale certifikácia podľa normy DIN, AISI Standards nie je nutná.

 

G47 Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov

BOFR20160106002

Založená v roku 1981 v parížskom regióne, spoločnosť je známou značkou, a tiež považovaná za odborníka okuliarov bez obrúčok. Produkčná inovácia zahŕňa časovú úsporu a patentovaný systém bez nutnosti spájkovania. V rámci svojej zahraničnej expanzie, spoločnosť sa snaží budovať partnerstvá so zástupcami a distribútormi v Európe, USA a Ázii, ktoré by mohli pomôcť francúzskej spoločnosti predstaviť svoje výrobky v rámci miestnych trhoch.

 

BRRU20160126003

Ruská spoločnosť z mesta Perm, špecializujúca sa na dodávanie zariadenia pre inštrumentárov (na fyzioterapiu, rehabilitáciu) požaduje kontaktné údaje výrobcov zdravotníckej techniky v Európe na uzatvorenie dohody o distribučných službách.

 

M74 Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti

BOTW20151130001

Taiwanská spoločnosť, ktorá sa špecializuje v oblasti systémovej integrácie, projektovému prispôsobovaniu a priemyselne výrobe počítačov v súčasnosti hľadá európskych partnerov, ktorí majú záujem pomôcť propagovať svoje služby OEM/ODM rovnako ako v marketingu svojich produktov prostredníctvom rôznych predajných kanálov. Spoločnosť spolupracuje s rôznymi spoločnosťami vo Francúzsku, Taliansku, Nemecku, Slovensku a Českej republike mnoho rokov.

 

Q86 Zdravotníctvo

BRRU20160131002

Ruská spoločnosť zo Smolenska, špecializujúca sa na predaj stomatologického zariadenia a materiálov, hľadá dodávateľov stomatologického a röntgenového vybavenia na podpis dohody o distribučných službách. Spoločnosť je pripravená zvážiť ponuky od potenciálnych dodávateľov endodontálnych nástrojov, plniacich a iných spotrebných materiálov.

 

R93 Športové, zábavné a rekreačné činnosti

BOGR20151207001

Grécka spoločnosť, ktorá ponúka cyklistické výlety a zájazdy na ostrove Kréta hľadá zástupcov cestovných kancelárii, ktoré chcú ponúkať alternatívne služby svojim klientom. Spoločnosť ponúka plne podporované on-road a off-road výlety a je schopná organizovať horské bicyklovanie, cestné bicyklovanie a vlastné prehliadky po celom ostrove Kréta. Potenciálni partneri by mali pracovať na základe zmluvy o obchodnom zastúpení.

Viac informácií: http://www.rpicpo.sk/clanok/2371/obchodna_spolupraca_1--15-2-2016.html

Iniciatíva Enterprise Europe Network je spolufinancovaná Európskou komisiou prostredníctvom Rámcového programu na podporu konkurencieschopnosti firiem a MSP (COSME) 2014-2020.