Prihlásenie

Obchodná spolupráca za obdobie (1.-15.3.2016)

16.3.2016

C10 Výroba potravín

BRNL20160304001

Holandská spoločnosť má osvedčenú pozíciu na trhu v Holandsku v sektore potravín vysokej kvality. Majú záujem o kontakty s potenciálnymi partnermi, ktorí vyrábajú vysokokvalitné lahôdkové výrobky, najmä bezlepkové výrobky, kávové sirupy, cantucinni (sušienky), sladké a slané výrobky, ktoré sa hodia do ich portfólia. Holandská spoločnosť je ochotná sa dohodnúť na rôznych dohodách o obchodnom zastúpení alebo distribučných dohodách.

 

BRNL20160229001

Mladá rýchlo rastúca holandská spoločnosť z oblasti cukroviniek bez cukru a občerstvenia ponúka férové výrobky, ktoré sú chutné a neobsahujú žiadne škodlivé zložky, ktorým sa dá vyhnúť. Výrobky sú dostupné v jedálňach, zábavných parkoch a supermarketoch. Spoločnosť s cieľom rozšíriť škálu výrobkov pod vlastnou ochrannou známkou hľadá výrobcu, ktorý vyrobí na tvrdo varené cukríky na základe sladidla isomalt a ktorý má záujem o výrobnú dohodu.

 

BRUK20160128002

Marketingová a obchodná spoločnosť zo Severného Írska hľadá dlhodobé partnerstvá s výrobcami vysokokvalitných špecialít zameraných na odvetvia lahôdkarstva / potravinárskych služieb, ktorí majú záujem o zvýšenie predaja v Írsku a / alebo vo Veľkej Británii prostredníctvom dohody o zastúpení. Spoločnosť môže poskytnúť nielen obchodné činnosti, ale aj prieskum trhu a služby na podporu marketingu.

 

C11 Výroba nápojov

BOIT20160229001

Malá talianska spoločnosť, ktorá vyrába vlastné bylinné likéry prémiovej kvality a iné podobné ručne robené produkty (napríklad Limoncino), hľadá spoľahlivých zahraničných distribútorov s vytvorenou sieťou potenciálnych partnerov na začatie pôsobenia na medzinárodných trhoch. Majú záujem len o dohodu o distribučných službách.

 

C14 výroba odevov

BRTR20151126002

Turecká priemyselná spoločnosť spolupracuje s poprednými svetovými textilnými maloobchodníkmi. Spoločnosť vo svojom centre výskumu a vývoja vyvíja nový odev s rýchlo schnúcimi vlastnosťami. Spoločnosť by chcela podpísať výrobné dohody s výrobcami rýchlo schnúcich chemických produktov použiteľných na textil.

 

BRTR20151203001

Turecká priemyselná spoločnosť spolupracuje s poprednými svetovými odevnými maloobchodníkmi. V nadväznosti na požiadavky svojich zákazníkov, spoločnosť vyvíja nový odev s fluorescenčnými prvkami vo svojom centre výskumu a vývoja. Spoločnosť by chcela podpísať výrobnú dohodu s dodávateľmi fluorescenčného farbiva použiteľného na farbenie nití.

 

BOES20150929001

Španielska spoločnosť, vyrábajúca podrážky a vložky do topánok z termoplastickej gumy a rozšíreného termoplastického polyuretánu, používané vo výrobe vysokokvalitných topánok, hľadá osvedčených obchodných zástupcov z oblasti komponentov topánok, ktorí sú napojení na výrobcov obuvi. Spoločnosť má osobitný záujem o Nemecko a krajiny východnej Európy, ale je otvorená všetkým regiónom.

 

BRDE20160301001

Nemecký internetový obchod, špecializujúci sa na vysokokvalitné jazdecké športové oblečenie, hľadá šijaciu dielňu v Poľsku, Českej republike, Slovensku, Maďarsku a Rumunsku. Spoločnosť má záujem o uzatvorenie výrobnej dohody na dodávku malých sérií ručne šitých jazdeckých nohavíc alebo iného príslušenstva pre jazdu na koni.

 

C16 Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku; výroba predmetov zo slamy a prúteného materiálu

BRSE20160303001
Švédsky veľkoobchodník s kuchynskými spotrebičmi, dodávajúci výrobky prostredníctvom národnej siete predajcov, hľadá zdroj bukových alebo brezových valčekov. Hľadané valčeky by mali byť k dispozícii ako jednoduché ale aj textúrované. K dispozícii musia byť rôzne priemery a šírky. Spoločnosť by chcela nadviazať dohodu o distribučných službách s výrobcom z Bulharska, Maďarska, Moldavska, Poľska, Rumunska, Srbska, Slovenska alebo Ukrajiny.

C28 Výroba strojov a zariadení i. n. 

BRDK20160222001
Dánska strojárenská a obchodná spoločnosť, špecializujúca sa na stroje a zariadenie na manipuláciu s práškom a granulátom, predovšetkým z potravinárskeho priemyslu, hľadá nové výrobky na ich reprezentáciu na dánskom trhu na základe zmluvy o obchodnom zastúpení. Relevantné výrobky by mohli zahŕňať detektory kovov pre potravinársky priemysel, silážne zariadenie, ventily, vibračné prístroje, atď. Spoločnosť hľadá partnerov z Európy alebo USA.

C31 Výroba nábytku

BRBG20160224001
Bulharská spoločnosť so sídlom na severozápade Bulharska je veľmi aktívna v oblasti importu, distribúcie a obchodu s kúpeľňovým nábytkom a príslušenstvom. Spoločnosť môže poskytnúť vlastnú dopravu a ponúka dohodu o obchodnom zastúpení a / alebo dohodu o distribučných službách, v rámci ktorej by mohla pôsobiť ako distribútor / zástupca spoločností z Európy aj mimo nej.

C32 Iná výroba

BRUK20151102002
Britská vedná spoločnosť so sídlom v severovýchodnom Anglicku pracuje v spolupráci s inými zdravotníckymi spoločnosťami a akademickými inštitúciami na dodaní výskumných a vývojových služieb pre prírodné produkty starostlivosti o pleť.
Spoločnosť hľadá európskeho partnera, ktorý má flexibilnú kapacitu na výrobu prémiových prírodných produktov starostlivosti o pleť na globálny trh. Kozmetickým výrobcom ponúkajú výrobnú dohodu.

BRFR20160222001
Francúzska spoločnosť v oblasti domáceho vybavenia hľadá európskych dodávateľov a / alebo výrobcov sprchového zariadenia a príslušenstva s cieľom rozšíriť svoju produktovú radu a distribuovať tieto výrobky vo Francúzsku, v rámci distribučných služieb.

J62 Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby

BRUK20160226002
Tento britský distribútor B2B inteligentných energetických a domácich automatizovaných systémov chce rozšíriť svoje produktové portfólio spoluprácou s partnermi, ktorí môžu dodávať softvérové alebo hardvérové výrobky v oblasti inteligentnej energie, úspory energie alebo domácich automatizovaných systémov na dohodu o distribučných službách alebo o spoločnom podniku.

Viac informácií: http://www.rpicpo.sk/clanok/2381/obchodna_spolupraca_1--15-3-2016.html

Iniciatíva Enterprise Europe Network je spolufinancovaná Európskou komisiou prostredníctvom Rámcového programu na podporu konkurencieschopnosti firiem a MSP (COSME) 2014-2020.