Prihlásenie

Obchodná spolupráca za obdobie (1.-13.5.2016)

16.5.2016

C14  Výroba odevov

BOPL20160329003

Poľská spoločnosť, špecializujúca sa na výrobu vysokokvalitných, ručne vyrábaných odevov z konopy, šetrných k životnému prostrediu (blúzky, svetre, tričká, atď.), hľadá obchodných zástupcov a distribútorov na zahraničných trhoch.

 

BOPL20160404001

Poľský návrhár a výrobca vysokokvalitných dámskych odevov hľadá obchodných partnerov – distribútorov z krajín EÚ. Vítaní sú partneri s vlastnými alebo prenajatými nebytovými priestormi vo väčších mestách. 

 

C20 Výroba chemikálií a chemických produktov

BRIL20160314001

Izraelský MSP, špecializujúci sa na obchod s chemikáliami na úpravu odpadu a vody, ponúka obchodné služby zahraničným výrobcom podobných chemikálií. Spoločnosť chce rozšíriť svoje portfólio produktov a služieb. Hľadajú dohody o obchodnom zastúpení a distribučných službách.

 

C25 Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení

BORO20160317001

Rumunská spoločnosť, pôsobiaca v oblasti výroby poľnohospodárskych a lesníckych strojov a taktiež v oblasti povrchovej úpravy kovov a obrábania (všeobecné aktivity zamerané na úpravu kovov, ako pokovanie, potieranie, gravírovanie, vyvŕtavanie, leštenie, zváranie, atď.), hľadá zahraničných partnerov z EÚ na subdodávateľské činnosti, s cieľom rozšíriť rozsah produkcie a trhov v tejto oblasti.

 

C30 Výroba ostatných dopravných prostriedkov

BRIT20160405001

Taliansky dodávateľ automobilových náhradných dielov hľadá výrobcov špecifických automobilových komponentov. Spoločnosť hľadá výrobcov popredajných automobilových komponentov ako sú sady rozvodovej reťaze, kladky kľukových hriadeľov, predpínače bezpečnostných pásov, palivové hadice, ventily na recirkuláciu výfukových plynov a sady ložísk kolies.

Tieto produkty sa využívajú ako súčasť motorov väčšiny európskych a ázijských automobilových značiek. Spoločnosť ponúka dlhodobú spoluprácu vo forme distribučnej dohody.

 

C32  Iná výroba

BRFR20160413001

Francúzska módna značka, ktorá navrhuje a predáva dámske oblečenie on-line, hľadá partnera z východnej Európy, poskytujúceho potlač na textil z bavlny, hodvábu, viskózy a polyesteru. Spoločnosť má záujem o dohodu o subdodávke. 

 

BRRO20160330002

Rumunská spoločnosť, špecializujúca sa na stavebnícky sektor, hľadá nových dodávateľov/výrobcov  stavebných materiálov na svetovom trhu. Spoločnosť má záujem o uzatvorenie dohody o distribučných službách stavebných prvkov ako sú:

Hydro terraced

Dlažba

Dlažobné kocky

Ploty

Lemovanie

 

BRPL20160209001

Poľský MSP, pôsobiaci v oblasti dovozu elektronických výrobkov, hľadá distribútorov a výrobcov doplnkov na dohľad a inovatívne elektronické prístroje.

Hľadajú domáce bezpečnostné kamery, špionážne kamery, skryté v predmetoch každodenného použitia a všetky druhy nových elektronických prístrojov na účely každodenného použitia, darovania alebo zábavy. Spoločnosť ponúka svoje služby ako distribútor.

 

BRPL20160411002

Poľská spoločnosť je známym vývozcom a dovozcom hračiek a hier. Spoločnosť spolupracuje, okrem iných, s veľkoobchodníkmi, obchodnými reťazcami, supermarketmi, hypermarketmi, tradičnými obchodmi s hračkami a e-shopmi. V súčasnosti hľadajú dodávateľov hračiek z celého sveta na rozšírenie svojej ponuky produktov. Preto hľadajú partnerov so záujmom o vytvorenie dohody o distribučných službách.

 

BRLT20160412002

Litovská spoločnosť sa špecializuje na dodávanie kúpeľňového zariadenia a príslušenstva na verejné toalety, doplnkov do kúpeľní a toaliet. Spoločnosť hľadá dodávateľov relaxačných SPA kapsúl. Spoločnosť má záujem uzavrieť dohody o distribúcii s cieľom rozšíriť svoju produktovú radu a distribuovať tieto produkty v Litve.

 

G46  Veľkoobchod, okrem motorových vozidiel a motocyklov

BRSI20160201001

Slovinská spoločnosť ponúka dovozné a distribučné služby zdravotníckych produktov, zariadení a pomôcok. Špecializuje sa na produkty, ktoré liečia alebo zlepšujú zdravie, životné podmienky pacienta a uľahčujú prácu zdravotníckeho personálu a opatrovateľov.

 

BRUK20160509001

Táto rýchlo rastúca, pokroková, multikanálová obchodná agentúra ponúka komplexné predajné a distribučné kanály klientom, ktorí chcú predávať svoje výrobky vo Veľkej Británii. Spoločnosť pracuje na medzinárodnej úrovni v rôznych odvetviach – vrátane módy, kozmetiky, wellness produktov, potravín (nie čerstvých), prírodných produktov, bytových doplnkov. Svoje služby ponúka prostredníctvom dohody o obchodnom zastúpení a chce spolupracovať s podnikmi, ktoré sa snažia zamerať sa na britský trh.

 

BRPT20160223001

Portugalský MSP, s vyše 5 ročnými skúsenosťami v oblasti technickej analýzy a realizácie projektov v oblasti energetickej účinnosti a riešení pre úsporu vody, hľadá nové inovatívne produkty (solárne riešenia, ventilátory a iné inovatívne a efektívne riešenia) s cieľom zaradiť ich do svojho ponukového portfólia. Spoločnosť hľadá súkromné spoločnosti na vytvorenie dohody o distribučných službách.

 

BODE20160413001

Dobre fungujúci nemecký výrobca pigmentových pást, špeciálnych farieb a prísad, hľadá distribučných partnerov a obchodných zástupcov vo východnej Európe a Brazílii. Oblasťou využitia je náterový a polyuretánový priemysel. Produkty sú testované a osvedčené a môžu byť vyvinuté v súlade so špecifikáciami zákazníka. 

 

H52 Skladové a pomocné činnosti v doprave

BRDE20160412001

MSP zo severného Nemecka s dobre rozvinutou sieťou a rozsiahlym know-how v oblasti námornej a lodnej dopravy, má záujem rozšíriť svoje kontakty na výrobcov a dodávateľov komponentov z oblasti námorníctva, služieb alebo ICT/software, ktorí potrebujú obchodné a marketingové zastúpenie na nemeckom námornom trhu.


Viac informácií: http://www.rpicpo.sk/clanok/2419/obchodna_spolupraca_1--13-5-2016.html

Iniciatíva Enterprise Europe Network je spolufinancovaná Európskou komisiou prostredníctvom Rámcového programu na podporu konkurencieschopnosti firiem a MSP (COSME) 2014-2020.