Prihlásenie

Obchodná spolupráca za obdobie (1.-15.10.2015)

15.10.2015

A02 Lesníctvo a ťažba dreva

BONL20150721001

Malá holandská spoločnosť sa špecializuje na údržbu krajníc vyvinula 3 inovatívne metódy na opravu zlých krajníc. Najlepšie riešenia a až 4 krát efektívnejšie ako bežné alternatívy. Zariadenie a metóda sú patentované. Systém sa osvedčil v Holandsku. Vlastník hľadá agentov/partnerov, ktorí majú záujem využitie a ďalšie zlepšovanie/vývoj systému. Spoločnosť má záujem o držiteľov licencií v zahraničí. 

 

C10 Výroba potravín

BORS20140526002

Spoločnosť je výrobca a veľkoobchodná a maloobchodná spoločnosť predaja a balenia. Spoločnosť má 20 ročné skúsenosti vo výrobe práškových a granulovaných produktov.  Srbská spoločnosť hľadá distribútorov pre svoje produkty v európskych krajinách. Tiež hľadá zástupcov pre svoju produktovú líniu v európskych krajinách.

 

C22 Výroba výrobkov z gumy a plastu

BOFR20150320001

Francúzsky výrobca vyvinul concept pivného sudu s ekologickým vnútorným vreckom, ktoré môže byť opakovane použité. Hľadá distribučné dohody s európskymi distribútormi s kontaktmi na stredné, malé a mikro pivovarské odvetvia.

 

C29  Výroba motorových vozidiel, návesov a prívesov

BRPL20150927001

Poľská spoločnosť špecializujúca sa na navrhovanie a výrobu sklápačov, prívesov, návesov a hákových nakladačov je ochotná pôsobiť ako agent a reprezentovať výrobky a / alebo služby svojho partnera na základe zmluvy o obchodnom zastúpení.

 

C32 Iná výroba

BRUK20150924001

Britská dizajnérska spoločnosť, ktorá vyvinula inovatívny produkt pre sektor voľného času, pomoci a extrémneho športu hľadá výrobcov pretláčaných hliníkových rámov v strednej a východnej Európe.

 

BRPL20150923002

Jeden z TOP poľských distribútor hračiek pôsobí na trhu od roku 1997. Od samého začiatku bol aktívny na trhoch východnej Európy. Spoločnosť hľadá netradičné inovatívne materiály, ktoré môžu byť použité pri rôznych spôsoboch výroby hračiek. Spoločnosť pomôže pri získavaní všetkých potrebných certifikátov umožňujúcich používanie materiálov v detských produktoch. Distribútor má záujem o nadviazanie spolupráce na základe licenčnej dohody.

 

BRUK20151010001

Spoločnosť z Veľkej Británie hľadá európskeho výrobcu, aby sa stal ich hlavným dodávateľom drevených a kovových profesionálnych spôn s možnosťou zvýšiť produkciu a dodávať spoločnosti vo Veľkej Británii, alebo vyvinúť nový produkt, ktorý bude vyhovovať britskému trhu. Spoločnosť špeciálne hľadá partnera z týchto krajín: Bulharsko,  Česká republika, Maďarsko, Poľsko, Rumunsko, Slovensko alebo Turecko.

 

BRUK20151012002

Ortopedické poradenstvo vo Veľkej Británii predstavuje ortopedického distribútora, ktorý hľadá nové produkty, ktoré majú byt predávané lekárom po celej Veľkej Británii a Írsku. Sústreďuje sa na výrobcov, ktorí tiež vykonávajú výskum a vývoj, a ktorého výrobky sú lepšie, než tie, ktoré sú v súčasnej dobe k dispozícii v ortopedickej a športovej medicíne.

 

F41 Výstavba budov

BRPL20150508001

Poľská spoločnosť má záujem o rozšírenie svojej činnosti do nových oblastí distribúcie kolerujúce s činnosťami vykonávanými doteraz. Spoločnosť by chcela využiť výhradnú distribúciu, na poľskom trhu inovatívnych, ekologicky šetrných vonkajších stavebných terás, roliet, markíz a ďalších tieniacich vonkajších zariadení, ktoré sú vybavené riešením pre výrobu a / alebo úsporu energie. Firma ponúka distribúciu a hľadá dodávateľa / výrobcu.

 

F43 Špecializované stavebné práce

BOIE20150728001

Írska architektonická návrhárska spoločnosť poskytuje služby informačného modelovania budov projektovaním fasád budov z hľadiska efektivity nákladov a spôsobom šetrným k životnému prostrediu. Dúfajú, že uzavrú dohodu o distribučných službách, tým že predajú svoj cloudový softvérový balík zainteresovaným partnerom, ktorí môžu predávať výrobok na ich trhu. Ideálny distribútor musí mať silné spojenie na architektonických zákazníkov. 

 

G45 Veľkoobchod a maloobchod a oprava motorových vozidiel a motocyklov

BOES20151002001

Španielska spoločnosť zaoberajúca sa poľnohospodárstvom a chovom dobytka sa špecializuje na vysoko kvalitné výrobky s filozofiou používania iba surovín, ktoré získa vlastnými schopnosťami. S touto filozofiou vyvíja remeselník Manchego syr, víno, olivový olej, rozmarín, levanduľový med a nakladané jarabice. Spoločnosť hľadá distribútorov a dohodu o obchodnom zastúpení s cieľom komercializovať svoje výrobky.

 

G46 Veľkoobchod, okrem motorových vozidiel a motocyklov

BOES20140331005

Španielský veľkoobchodník drevených peliet a olivových kôstok hľadá distribútorov v Európe s cieľom expandovať na nové trhy.

 

BRRO20140623001

Rumunská spoločnosť sa špecializuje na distribúciu produktov pre sektor stavebníctva, vybavenia a kovovýroby. Spoločnosť distribuuje produkty pre vodu, plyn, teplo, kanalizáciu, podlahové kúrenie, kúpeľňové príslušenstvá atď. Produkty sú vyrobené z medi a nerezovej ocele. Spoločnosť ponúka svoje služby jako distributor a hľadá výrobcu v Európe, ktorý chce rozvíjať svoje trhy v zahraničí. 

 

M71 Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy

BRPL20150924001

Malá architektonická kancelária (MSP) z Poľska chce byť agentom pre výrobcov lekárenského nábytku. Spoločnosť sa špecializuje na navrhovanie kancelárskych priestorov a lekárni. Spoločnosť zaznamenala dopyt po funkčnom lekárenskom nábytku na poľskom trhu a chcú sa stať reprezentantom zahraničných výrobcov v tejto oblasti.

 

N79 Činnosti cestovných agentúr, rezervačné služby cestovných kancelárií a súvisiace činnosti

BORS20140205001

Cestovná kancelária ponúka jedinečné výlety a cestovné zážitky na niektoré z najpôsobivejších miest v Srbsku. Všetky výlety sú určené pre malé i veľké skupiny. Spoločnosť sa usiluje o súhlas v obchodnom zastúpení s cestovnými kanceláriami a agentúrami, na podporu svojej služby svojim klientom.


Viac informácií: http://www.rpicpo.sk/clanok/2318/obchodna_spolupraca_1--15-10-2015.html

Iniciatíva Enterprise Europe Network je spolufinancovaná Európskou komisiou prostredníctvom Rámcového programu na podporu konkurencieschopnosti firiem a MSP (COSME) 2014-2020.